Sık Sorulan Sorular

Değerli müşterimiz; My Diamond Pırlanta'dan almış olduğunuz tüm ürünler siz teslim alana kadar %100 sigortalı olup tamamen firmamızın sorumluluğundadır. Biz gönderdiğimiz tüm ürünlerin takibini online olarak yapmaktayız. Her hangi bir şekilde çok düşük bir olasılık olsa da ürün size ulaşmaz ise bunu hemen tespit edip yeni ürününüzü anında tekrar kargoluyoruz.
Değerli müşterimiz; mydiamond.com.tr üzerinden kredi kartınız yada banka kartınızla yapacağınız ödemelerin hiç birinde ödemeyi sitemize yapmıyorsunuz. Kullanmış olduğumuz ödeme sistemi üzerinden bankanız aracılığı ile gerçekleştiriyorsunuz. PayTr ödeme sistemi BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından lisans verilmiş bir kuruluştur. PayTr aynı zamanda bir ödeme güvenliği kuruluşudur. PayTr mağazaların güvenliğini sağlarken, mağaza müşterilerinin kart güvenliğini de sağlamaktadır. %100 Devlet garantisi altında çalışmaktadır. Bu konuda aklınıza takılan her şeyi ilgili adreste bulabilirsiniz. www.paytr.com
Değerli müşterimiz; tüm ürünler çok zarif mücevher kutuları ve serifikaları ile birlikte gönderilmektedir. Ancak özel hediye paketi talebiniz olursa bize iletmeniz yeterli olacaktır.
Değerli müşterimiz; tüm pırlanta, altın ürünlerimiz aynı Türkiye içinde olduğu gibi yurt dışınada %100 sigortalı ve garantili olarak gönderilmektedir. Yurt dışına gönderilecek ürünlerin ödemeleri Türk bankalarına ait kredi-banka kartları ile alınmaktadır. Havale ile ödeme yaparak yurt dışından ürün satın alabilirsiniz. Yurt dışından ürün satın alacak yada yurt dışına gönderim yapacak olan müşterilerimizin satın alımı yapmadan önce müşteri temsilcimiz ile temasa geçmeleri gerekmektedir. Gönderim süreleri ülkelere göre farklılık göstermektedir.
Değerli müşterimiz; mydiamond.com.tr da gördüğünüz tüm ürünler üzerinde isteğe bağlı olarak her türlü değişiklik yapılabilir. Bir pırlanta yüzük modelini çok beğendiniz ancak fiyat pahalı, bunu bütçenize uygun bir taş büyüklüğünde satın almak istiyorsunuz? Tam tersi de olabilir; beğendiğiniz bir beştaş yüzük modelini yüksek karatlı bir pırlanta ile satın almak istiyorsunuz. Bu ve benzeri değişikliklerin hepsini yapmak mümkündür. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yukarda bizlere sık sorulan soruları cevaplamaya çalıştık ancak aklınıza takılan ve cevabını bulamadığınız her türlü soru için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla

My Diamond Pırlanta