Anneler Günü

anneler-gunu-hediyesi
yakut-pirlanta-yuzuk

Yakut ve Pırlantalı Yüzük

Doğal, naturel taşlar yeraltında basınç ve sıcaklığa maruz kalarak milyonlarca yıl içersinde oluşumunu tamamlayıp bize rengarenk bir dünyanın kapısını açan doğanın hediyeleridir. Bu doğal nadide taşlar pırlanta ile harmanlanarak gözalıcı mücevherlere dönüşür ve hediye edilen kişiye de "biricik" olduğu duygusunu yaşatır.

Koyu kırmızıdan, pembe tonlarına kadar değişik renk aralıklarındaki yakut taşlardan oluşmuş modellerimizi mutlaka inceleyiniz. Anneniz için, ona yakışacak en özel modeli bulacağınızdan eminiz.

Modelleri Görün

safir-pirlanta-kolye

Safir ve Pırlantalı Kolye

Pırlantadan sonra sertlik bakımından ikinci sırayı yakutla beraber tutan safir taşlar, mavi tonları, pembe veya mor tonları olmak üzere bir çok renk çeşitliliği sunuyor. Yüzyıllar boyunca kadınların ve erkeklerin takılarında ve diğer objelerinde süs olarak kullandığı safir taşlar, en modern tasarımlarla hayat buluyor.

Modellerimiz arasında hayalini kurduğunuz bir modeli bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Atölyelerimizdeki zanaatkar ustalarımız, sizin hayalini kurduğunuz modeli gerçeğe dönüştürmek için bekliyor.

Modelleri Görün

zumrut-pirlanta-bileklik

Zümrüt ve Pırlanta Bileklik

Yeşil renge olan tutkumuz, doğanın en nadide taşlarından zümrütü gördüğümüz de adeta depreşiyor. İçimizde doğaya sevgimizi canlı tutan zümrüt taşlar pırlanta ile buluştuğunda ortaya gözalıcı mücevherler çıkıyor. Şıklığınızı tamamlıyor, size kendinizi dingin hissettiriyor.

Zümrüt ve pırlantalı kolye, küpe, bileklik ve yüzük modellerimizden oluşan bu kolleksiyonumuzda, en uygun fiyata kaliteyi satın alacaksınız. Anneler gününde en değerli hazineniz olan annenize, zamanın içinde bir yolculuğa çıkartarak, zamanın büyüsünü hissettireceksiniz.

Modelleri görün