Düğün Hediyeleri

dugun-hediye-alisverisi
dugun-hediyesi-tektas

Tek Taş Pırlanta Yüzükler

Geçmişte annelerimiz evlenirken düz bir alyans takılır ve ömrü boyunca parmağından bu alyansı çıkarmaz, bu alyans ile bağlılık yeminini gösterirdi. Bu düz alyanslar yerini, tüm dünya da moda akımları ile beraber şimdiler de tektaş pırlanta yüzüklere bıraktı. Evlilik teklifi yaparken yada düğün hediyesi olarak tektaş almak artık en tercih edilen takılardan. Tabii ki bunun böyle olmasında pırlantaya yüklenen anlamın önemi büyük. Elmaslar yüzyıllar içersinde aşamalardan geçerek oluşuyor ve en sert taşlardan olması sebebiyle bozulmaya uğramıyor. Böyle olunca da sonsuz aşkın simgesi sıfatını hakediyor.

Tektaş pırlanta yüzük modellerimizi incelerken, gördüğünüz bir modeli farklı karatlarda da sipariş verebileceğinizi unutmayın. Mesela; bir modeli beğendiniz ve ürünler arasında 0.40 karat olanını göremediniz. Hiç endişelenmeyin; 0.40 karat olan modelden ödemesini yapın, istediğiniz modelin ürün numarasını (MYXXXX) bize bildirin size o modelden gönderelim. Bu kadar kolay!

Modelleri Görün

tektas-pirlanta-kolye

Tek Taş Pırlanta Kolyeler

Modayı takip etmek pahalı ürünlerde risklidir. Zira çok paralar dökerek moda olan birşeyi heves ederek alırsınız. Çok da severek kullanırsınız. Ancak bir sene sonra moda değişir, sizin çok severek ve bir sürü para ödeyerek aldığınız şey, bir bakmışsınız demode olmuştur. Bu yüzden bu üzüntüyü yaşamamak için, pahalı ürünlerde klasikleri seçmek her zaman en iyi yoldur. Modellerimiz arasındaki bu tek taş pırlanta kolyeler de klasikler arasına girmiş ve ister spor, rahat kıyafetlerinizle isterseniz özel gün ve gecelerde giyeceğiniz şık kıyafetlerinize kesinlikle uyum sağlayacak bir modeldir.

Aynı zamanda bu senenin modası olan katmanlı (layer) kolye yaratmak isterseniz sizin baş takınız olacaktır. Boynunuzda ikili yada üçlü bir katmanlı kolye isterseniz bu tektaş kolye yardımınıza koşacaktır. Ve modanın dışında kalmayacaksınız.

Tek şartla! Ya hepsi beyaz altın olacak, ya sarı yada pembe altın.

Modelleri Görün

tektas-pirlanta-kupeler

Tek Taş Pırlanta Küpeler

Günümüzde kadınlar, yoğun telaş içersinde uzun uzun ne takayım diye düşünmek istemiyor. Sevdiği bir takıyı bir kere takıp uzun süre üzerinde dursun ve tüm kıyafetlerine uyum sağlasın istiyor. Bundan dolayı tek taş pırlantaların bu kadar gözde olmalarında bu rahatlık isteğinin çok katkısı var. Uyum sorunu yok ve günlerce, aylarca aynı takıyı taksalar da şıklıklarından birşey kaybetmiyorlar.

Eğer düğün hediyesi seçmek için bir kararsızlık içindeyseniz tektaş küpeler, sizi farklı arayışlardan kurtaracak ve gelin adayında mutlu bir tebessüm bırakacak bir seçenek. Eğer önceden tektaş yüzük yada kolye hediye ettiyseniz onlara takım olabilecek bir küpe seçmeniz en doğru karardır...

Burda dikkat edeceğiniz tek nokta; eğer diğer tektaşları dört tırnaklı ise 4 tırnaklı bir küpe modeli seçmeniz, eğer altı tırnaklıysa 6 tırnaklı bir küpe seçmeniz en doğrusu olacaktır.


Modelleri görün