Neden My Diamond Pırlanta?

pirlanta-fiyat-politikasi

Nasıl ucuza pırlanta satabiliyoruz?

"Geleneksel kuyumculardan ve bayilik sistemiyle çalışan firmalardan 20% - %40 düşük fiyat garantisi"

Biz geleneksel bir kuyumcu dükkanı yada bayilik sistemi ile çalışan bir firma olmadığımız için stokta bitmiş ürün bulundurmak, mağaza/mağazalar için üretim yapmak zorunda kalmıyoruz. Sadece düşük miktarlar da ihtiyacımız kadar özel seçilmiş pırlantaları stoğumuzda bulunduruyoruz.Bu iş modeli bizim stok yatırımından ciddi oranda tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Sağladığımız bu tasarrufu bizde fiyatlarda sizlere yansıtıyoruz.Buna ek olarak geleneksel kuyumcularda yada bayilik sistemiyle çalışan firmalarda ürünlerinin üzerine yansıyan maliyetler ( kira, stok, elektrik, eleman, bayiler için TV ve diğer reklam harcamaları vb.) Bizim iş modelimizde yoktur.Bu maliyetlerden elde ettiğimiz tasarruflarıda sizlere yansıtıyoruz. Tüm bu avantajların üstüne düşük kar marjı ile satışıda eklediğimiz de, ortaya doğal olarak ciddi oranlarda fiyat farklılıkları çıkmaktadır.

pirlanta-fiyat-enuygun

En ucuz fiyat garantisi

My Diamond olarak fiyatlarımızın en uygun fiyatlar olduğundan eminiz.

Buna rağmen aynı özellikler de bir ürünü daha uygun fiyata bulduğunuzu düşünüyorsanız fiyat karşılatırma bölümünden uzmanımız ile iletişime geçin.

My Diamond her zaman en düşük fiyata sahip olmayı hedefler. Ancak gerçekten bizden ucuz fiyat veren firma varsa bu durumda fiyatımızı aynı noktaya çekebiliriz.

Ürün karşılaştırması yaparken pırlantanın aynı karatlarda, aynı berraklık, renk, kesim kalitesinde ayrıca üründe kullanılan altın ayarının aynı altın ayarında olup olmadığına dikkate ediniz.

Pırlanta karat ağırlığı, berraklığı, rengi, kesimi ve şekli hakkında bir bilginiz yok ise sizler için hazırladığımız PIRLANTA NEDİR? sayfasını ziyaret ederek, pırlanta hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


neden-mydiamond-pirlanta

30 gün koşulsuz iade/değişim hakkı

Siz müşterilerimizle olan ilişkilerimiz sadece satış yaparak bitmiyor. Satın aldığınız bir ürünü iade etmek yada değiştirmek istediğiniz de, bu durumu keyifli ve sorunsuz bir hale getirdik. Tüm iade ve değişim işlemleriniz ücretsiz ve sigortalı olarak yapılacaktır. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve süreci başlatmaktır.

İade süreci başlatmak için İADE TALEBİ sayfasından form doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.

pirlanta-yukseltme-programi

Pırlantanızı ömür boyu yükseltme hakkı

My Diamond olarak ömür boyu pırlantanızı yükseltme programını sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yükseltme programımız hakkında daha fazla bilgi almak ve yeni pırlantanızı seçmek için uzmanımızla iletişime geçiniz. Uygulanan kural gayet basittir. Yükseltmek istediğiniz pırlantanız My Diamond sertifikalı olmak zorundadır.

Hiç bir değer kaybı yaşamayacaksınız, %100 ödediğiniz fiyat kadar krediniz olacak. Yeni almak istediğiniz pırlantanızın fiyatı, yükseltmek için iade edeceğiniz pırlantanızın fiyatının iki katı olmalıdır.


mydiamond-üretici-garantisi

Ömür boyu üretici garantisi!

My Diamond olarak tüm ürünlerimizin arkasında durmaktayız ve tüm ürünlerimizin ömür boyunca üretim hatalarına sahip olmayacaklarını garanti ediyoruz.

Satın aldığınız bir ürün de üretim hatası olduğunu düşünüyorsanız inceleme için bize iade ediniz. Mücevherinizin üretim hatası nedeni ile zarar gördüğünü tespit edersek, ürünü hemen onaracağız yada değiştireceğiz. Yapılan bu işlemler için sizden hiç bir ek ücret yada masraf talep edilmeyecektir.

My Diamond Pırlanta'dan aldığınız tüm ürünlerin yıllık bakımları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Her türlü soru, sorun, öneri için bizimle info@mydiamond.com.tr adresinden iletişim kurabilirsiniz.

mydiamond-avantajlari

My Diamond da 3 büyük avantaj!

NE ALDIĞINIZI BİLEREK ALIŞVERİŞ YAPACAKSINIZ: Alışveriş yapmadan önce My Diamond uzman ekibinle temasa geçin ve aklınıza takılan her türlü soruyu sorun böylece ne aldığınızı bilerek alışverişin keyfini ve rahatlığını çıkartın. Dilerseniz telefonla dilerseniz sitemiz üzerinde bulunan canlı destek hattımızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ: Üst kalitede pırlantalı bir mücevhere en uygun fiyatla sahip olmanızı sağlıyacak bir iş modelimizin olmasının avantajını kullanın ve size sağladığımız bu avantajdan faydalanıp tasaruf edin.

HER ZAMAN EN İYİ İÇİN: My Diamond olarak en üst kalitedeki pırlantaları en uygun fiyatlara tedarik ederek ve bunları en üst seviyedeki testlerden geçirerek sizlerle buluşturuyoruz. Hayat Boyu aldığınız mücevherin değer kaybını önlemek için çalışıyoruz.