Dizayn Pırlanta Kolye

Dizayn Pırlanta Kolye

Özel Tasarım Pırlanta Kolye Modelleri ve Fiyatları

Siz ziyaretçilerimize, sıradışı, farklı tasarımlar sunmaya devam ediyoruz. Her zevke ve tarza hitap etmek adına, bol alternatiflerle çeşitledridiğimiz modellerimizi beğeneceğinizden eminiz. Özel tasarlanmış, özel dizayn edilmiş, eşine, benzerine ender rastlayacağınız pırlantalı kolyelerimizi, farklı olmayı seven hanımlar için özenle seçtik.

Sitemiz de görmüş olduğunuz tüm modelleri daha büyük yada daha küçük pırlanta boyutlarında sipariş verebilirsiniz. Doğal olarak sitemiz de tüm karat kombinasyonlarını yayınlayamıyoruz. Bu yüzden özel tasarım bir kolye modelini farklı karat boylarında bizden fiyat alarak, sipariş geçebilirsiniz. Özel siparişler için ayrıca ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Eğer hayalini kurduğunuz bir pırlanta kolye modeli varsa, bizimle iletişim kurarak, nasıl bir model istediğinizi ilettiğiniz de, sizin için bu modeli imal edebilir, hayalinizi gerçeğe dönüştürebiliriz.

Özel tasarım kolye modellerimiz de, büyük ve küçük pırlantalardan tasarlanmış modeller göreceksiniz. Eğer bir modeli beğendiniz ve fiyatı yüksek yada düşük geldiyse, o modeli daha büyük yada daha küçük pırlantalardan imal ederek, bütçenize göre ayarlayabiliyoruz. Biliyorsunuz bir pırlantalı takının fiyatını belirleyen özellikler, pırlantanın karatı, berraklığı, rengi ve kesimidir. Eğer bunlarda değişiklik yapılırsa, daha yüksek yada daha düşük yapılırsa, sizin belirleyeceğiniz bütçeye göre ayanlanmış olur.


Alışveriş sepetiniz boş!