Garanti ve Sertifika

mydiamond.com.tr'deki tüm ürünler My Diamond garantisi altında, kendi bünyemizde pırlanta uzmanı tarafından derecelendirilmiş firmamıza ait ürün sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Bu sertifikalar (kimlik kartı) sadece üzerinde pırlanta olan ürünler için gönderilecektir. Bu sertifikalar da ad-soyad, karat ağırlığı, berraklığı, rengi, altın ayarı gibi bilgiler yazmaktadır. Bu sertifikaları özenle saklamanız önerilir.

mydiamond.com.tr'dan satın aldığınız ürünler 5 yıl bakım, onarım, temizlik, cilalama gibi garantilere sahiptir. Ürünlerimizi imal ederken kaliteli bir işçilik kullanıyoruz. İşinin uzmanı ustalar tarafından taşlar montürlere takılmaktadır ve bu nedenle pırlanta taşınızın, ağır darbeye maruz kalmadıkça düşme riski yoktur.

Satın aldığınız yüzüğünüzün, kilo alma yada verme yüzünden ölçü sorunu çıkarsa, satın aldıktan 6 ay içersinde ücretsiz olarak büyütme yada küçültme yaptırabilirsiniz.

Ürün sayfalarında mümkün olduğunca siz müşterilerimize detaylı bilgiler vererek ürün hakkında tereddüt yada soru işaretlerini gidermeye çalıştık. Çünkü biliyoruz ki internetten alışveriş yapmak hele ki pırlanta bir ürün satın almak sanıldığı gibi kolay ve önemsiz bir iş değildir. Ürünlerimiz ürün sayfasında hangi özellikler içeriyorsa size o şekilde gelecektir. Mümkün olduğunca ek resimler de sunarak ürünü her açıdan görmenizi sağlamaya çalıştık. Eğer model konusunda kararsız yada en çok satılan neyse onu almak gibi bir düşünceniz varsa sizlere tavsiyede bulunabilir ve yönlendirebiliriz.

Bizden satın aldığınız ürünleri istediğiniz yerde kontrol ettirebilirsiniz, bundan en ufak bir rahatsızlığımız olamaz.

% 100 müşteri memnuniyeti en önemli ilkelerimizden biridir. Bizden satın aldığınız her üründe sizin memnun olmanız, bizi de memnun eder ve işimizi daha çok şevkle yapmamıza neden olur. 

Her türlü soru, sorun, öneri için bizimle info@mydiamond.com.tr'dan iletişime geçebilirsiniz.