İade Şartları

My Diamond olarak tüm müşterilerimizin aldıkları üründen % 100 memnun olmaları için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Ancak olası bir durumda aldığınız üründen memnun olmazsanız, 30 gün içersinde iade edip, paranızı geri talep edebilirsiniz.

Özel siparişle yapılan ürünler ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünler iade alınmaz. İade edilecek ürün tamamen hasarsız olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş yada fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. İade alındıktan sonra iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlarımız tarafından incelenir.

Ürün size geldikten ve gerekli kontrolleri de yaptıktan sonra eğer içinize sinmez yada herhangi başka bir sebeple iade etmek isterseniz İADE FORMU 'nu doldurarak iade işlemini başlatabilirsiniz. Form bize ulaştıktan sonra sizinle iletişim kurularak iade süreciniz başlayacaktır. Size ürünü nasıl, nereden, nereye kargolamanız gerektiği ile ilgili bilgiler telefon yada mail aracılığı ile verilecektir. Ve ürün bize ulaştıktan ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra, ödemeniz havale/EFT ise aynı şekilde, kredi kartı ile yapıldıysa aynı şekilde kartınıza yansıtılarak para iadesi tarafınıza gerçekleştirilecektir.

İade edeceğiniz ürün size geldiği şekliyle paketin içinde ne varsa, kutusu, sertifikası, varsa hediyesi, faturası ile gönderilmesini rica ederiz. Bizimle iletişime geçmeden herhangi bir kargo firmasıyla ürünü bize geri göndermeyiniz.

Unutmayın ki ürün size gelene kadar bizim sorumluluğumuzda, ürün size geldikten sonra sizin sorumluluğunuzdadır.

Her türlü soru, sorun yada öneri için bizimle info@mydiamond.com.tr'dan iletişime geçebilirsiniz.