Teslimat Bilgileri

My Diamond olarak, size teslimatınızı en hızlı ulaştırmak için tüm gayretlerimizi göstermekteyiz. Klasik ürünler diye nitelendirdiğimiz Tektaş-Üçtaş-Beştaş pırlantalı ürünlerin kargoya verilme süresi 24 saat ile 72 saat arasında değişmektedir. Ancak özel tasarım ve ölçüye göre yapılan ürünlerde ürünün kargoya verilme süresi 3 ile 5 gün arasında değişebilir. Ürün kargoya verildikten sonra Türkiye içersindeki en yakın noktaya ulaşma süresi 24 saat, en uzak noktaya ulaşma süresi ise 48 saat içersinde olmaktadır. Yurtdışı gönderilerimiz Avrupa’ya 2 iş günü, Amerika’ya 3 iş günü, Avusturalya’ya 5 iş gününde ulaşmaktadır.

Tüm ürünlerimiz %100 sigortalı olarak tarafınıza kargolanmaktadır.

Bu nedenle kargo firması ve sigorta şirketi ürünü bize teslimat için beyan ettiğiniz kişiden başkasına kimlik görmeden teslim etmez. Aldığınız ürünün değerli bir ürün olduğunu unutmayın. Bu nedenle mümkün olduğunca ürünün kendiniz veya çok güvendiğiniz biri tarafından alınmasına gayret gösterin. Aksi bir durumda sadece kargo firması şubesinden kargo yapılması istenilen kişi tarafından teslim alınabilir.

Garanti + Sigorta şartlarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında paketin yırtık, açılmış yada ezilmiş olup olmadığını, ürünün içinde olup olmadığını kuryenin yanında kontrol ediniz. Kargo poşetinde herhangi bir hasar gördüğünüzde (ambalajında yırtık, delik, ürün içinde olmadığında  vb. şüphelendiğiniz her durumda) tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Aksi durumda sorumluluk tamamen size ait olacaktır.

Hiç acele etmeden sakince bu işlemi yapınız. Kargo görevlisinin bu duruma itiraz etme gibi bir lüksü yoktur. Değerli bir ürün alıyorsunuz. Önce firmamızın size bir sorun olmadan bu ürünün ulaştığından emin olması ve tabi ki sizin de emin olmaniz gerekiyor.

Her türlü soru, sorun yada öneri için bizimle info@mydiamond.com.tr'dan iletişime geçebilirsiniz.