Gizlilik ve Güvenlik

mydiamond.com.tr'a üye olduğunuz da kişisel bilgileriniz üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Sadece herhangi bir sahtecilik olayına tedbir olarak IP adresleri kayıt altına alınır ve herhangi bir sahtecilik olayında yetkili mercilere bildirilmek için saklanır.

Ürün satın alırken kredi kartı bilgileriniz güvenlik içindedir. Kredi kartı bilgileriniz sitemiz de kayıt altına alınamaz, kimse göremez; ödeme yaparken güvenli bir şekilde ödeme sisteminin, bankanın sayfasına yönlenirsiniz ve ödemenizi 3D şifreli olarak o sayfada gerçekleştirirsiniz.

Sitemiz de siz müşterilerimizin güven içinde gezinmesi ve alışveriş yapması için 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü kullanılmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, mydiamond.com.tr’ın dışında şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL Protokolü, gezinmek istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar.

Siz müşterilerimizin güven içersinde bir alışveriş deneyimi yaşamasını istiyoruz. Unutmayın ki; sizler alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilirseniz, internetten alışveriş yapmak, sanılanın aksine güvenlidir. Ayrıca uzaktan alışveriş yaptığınız için tüketici hakları, iade hakları, cayma hakları gibi kanunlarla alışveriş yapmak kolaylaşmış ve teşvik edilir hale gelmiştir.

Sitemizin kullandığı SSL sertifikasını logonun üstüne tıklayarak, gideceğiniz adreste inceleyebilirsiniz. RapidSSL, Dünyanın önde gelen sertifika sağlayıcılarından GeoTrust 'ın bir markasıdır ve GeoTrust teminatı altındadır.

ssl-sertifikasi