Hakkımızda

My Diamond Pırlanta  2005 yılında bir hayali gerçekleştirmek üzere kuruldu. O yıllarda Türkiye'de internet üzerinden pırlanta satmak bir rüya gibiydi kimse inanmıyordu.....bizden başka.

Hazırladığımız özel iş modeli ile çok uygun fiyatlara en kaliteli pırlantalı mücevherlerin imalatını yapmaya başladık. O günlerden bu günlere kadar tüm mücevher modellerimiz her zaman özel olmuştur. Sitemizdeki ürünleri incelediğinizde bu farkı hemen anlayacaksınız.

İlk olarak gittigidiyor üzerinden satışlarımıza başaldık. Halen satış rekorlarımız ve aldığımız %100 olumlu yorumlar kırılamamıştır.

Lütfen %100 gerçek müşteri yorumlarını görmek için tıklayınız.

Gerçek Müşteri Yorumları

My Diamond ülkemizde ilk online pırlanta satışını yapan 3 firmadan biridir. Türkiye de tescilli pırlanta markası ile satış yapan az sayıdaki mücevher firmaları arasındadır.

My Diamond olarak hedefimiz daima pırlantalı mücevherleri en uygun fiyatlar ve kaliteden hiç bir ödün vermeden sizlerle buluşturmaktır.

Bu hedefler doğrultusunda tüm Türkiye ve yurt dışına online olarak hizmet vermekteyiz. Dileyen müşterilerimiz randevu almaları halinde  kapalı çarşıda bulunan fiziki mağzamızda bizi ziyaret edebilirler.

Memnun olmadığınız tüm ürünlerimizi 30 gün içinde sorgusuz  sualsiz iade edebilirsiniz. %100 memnun olmalısınız...

Neden My Diamond ? sorusunun cevapları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Neden Mydiamond



Mücevher ile ilgili her konuda bize soru sormaktan lütfen çekinmeyin. Saygılarımızla My Diamond




Pırlantalı Ürün Alan Müşteri Yorumları