Hakkımızda

My Diamond 2006 yılında bir hayali gerçekleştirmek üzere kuruldu. O yıllarda Türkiye'de internet üzerinden pırlanta satmak bir hayal gibiydi kimse inanmıyordu, bizden başka! Hazırladığımız avantajlı iş modeli ile çok uygun fiyatlara pırlantalı takıların imalatını yapmaya ve çeşitli alışveriş sitelerinde ürünlerimizi sergileyerek satmaya başladık.

Daha sonra kendi web sitemizi kurarak, daha rahat hareket etme kabiliyetimizi kazandık. İlk işe başladığımız günden itibaren müşteri hizmetlerinin ne kadar önemli olduğunu bilerek, tüm müşterilerimizle birebir 7/24 saat irtibat halinde olduk. Halen hızlı dönüşlerle bu özelliğimizi devam ettiriyoruz. Bize telefon, whatsapp, e-mail, instagram ve tawk gibi kanallardan istediğinizi seçerek ulaşabilirsiniz.

Firmamız şahıs firması olarak, İstanbul Kuyumcular Odasına ve Esnaf Sanatkarlar Odasına kayıtlı olarak yoluna devam etmektedir.

Merkez Ofis: (Ürün Bulunmaz): Tomtom Mah. İstiklal Cad. No: 187 İç K No: 147 Beyoğlu/İstanbul

Showroom Karaköy/Beyoğlu: Pandemi dolayısıyla ziyaret için lütfen telefonla randevu alınız. Randevusuz ziyaretçi alamıyoruz.

Telefon: 0212 520 77 73 Whatsapp: 0533 439 63 37

Çalışma Saatleri: Hafta içi  09:30/17:30 Cumartesi-Pazar 10:30/19:30

İKO

My Diamond markasının Türk Patent Ve Marka Kurumundan alınmış marka belgesi;


My Diamond MarkasıFirmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin Google yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. Google yorumlarına müdahale yapılamadığından en objektif ve en güvenilir görüşleri okumuş olursunuz.

Yorumları okumak için resme tıklayabilirsiniz.

My Diamond Hakkında Yorumlar

Sayın Misafir; Online satın alma ile ilgili her hangi bir kaygınız varsa, lütfen 0533 439 63 37 Whatsapp hattımızdan yada 02125207773 nolu telefondan irtibata geçip Trendyol üzerinden satın almak istediğinizi bildirin, ilgilendiğiniz ürünü Trendyol'da size özel açıp alım yapmanızı sağlarız.

Önemli; Trendyol'da satıcılardan % 20 Komisyon alındığı için web sitemiz üzerindeki fiyatımıza % 20 eklenmektedir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

My Diamond Trendyol Mağazası İçin Resime Tıklayın

Mydiamond Trendyol Mağazası