Sıra Taş Pırlanta Küpe

Sıra Taş Pırlanta Küpe

Sırataşlı Pırlanta Küpe Modelleri ve Fiyatları

Sıra taşlardan oluşan küpe modellerimiz büyüklü, küçüklü pırlantalardan oluşmuştur. İstediğiniz takdir de küçük pırlantalı bir modeli büyük pırlantalar kullanarak da imal edebiliriz. Pırlanta boyutu, kalitesi gibi nitelikler tamamen sizin ayırdığınız bütçeye göre ayarlanabilir. Bizimle iletişim kurarak fiyat alabilirsiniz. İstediğiniz altın ayarını ve altın rengini seçebilirsiniz.

Anneler Gününde "ne alacağım" diye düşünmeyin. Annenize sevginizle beraber hediye edeceğiniz bir pırlanta sırataş küpe, onu son derece mutlu edecektir. Üstelik annenizin zevkine göre küpelerini beyaz altın yada sarı, pembe (Rose) altın olarak seçebilirsiniz. Bu tamamen annenizin tarzına ve kullandığı diğer altın takılarının rengine bağlı. Annenizin çoğunlukla diğer takıları sarı altın ise siz de hediye pırlantalı küpenizi sarı altın seçerseniz, anneniz diğer tüm takılarıyla uyum halinde kullanabilir.

Sizlere klasik olduğu kadar modern tasarımlar da sunmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Kendimizi yeniledikçe bu ürünlerimize de yansıyor ve sürekli yenilenen modellerle sizi buluşturmaktan mutlu oluyoruz. Ürünlerimiz, sıradanlıktan sıkılanlar ve farklı olmayı sevenler için...

Pırlantalı sıra taş küpe modellerimiz arasında hayal ettiğiniz gibi bir model bulamazsanız, size özel olarak imal edebiliriz. İşinin ehli ustalarımız, sizin hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için titizlikle istediğiniz modelin birebir aynısını yapacaktır.


Alışveriş sepetiniz boş!